Kariéra

Hledáme nové posily do našeho týmu. Podívejte se na naše volná místa.

volná místa

Řidič sk. C + E pro mezinárodní dopravu - kamionová doprava CZ, SK, HU, AT, DE, BE, NL, LU, FR

Co nabízíme:

  • práci v prosperující firmě s dlouholetou tradicí
  • práci na plný nebo zkrácený úvazek, dohodu o pracovní činnosti, dohodu o provedení práce
  • nadstandardní mzdové ohodnocení
  • zaměstnanecké benefity: roční prémie, stravenky, příspěvek na dovolenou, příspěvek na životní pojištění
  • přátelský kolektiv
  • nástup možný ihned nebo dle domluvy

Kontaktní osoba: p. Pavel Štoudek, tel. 606 617 095ps@eurepap.cz

Údržbář

Požadujeme:

  • pracovitost, manuální zručnost, samostatnost a spolehlivost
  • střední odborné vzdělání technického směru
  • řidičský průkaz skupin B - aktivní řidič

Náplň práce:

  • údržbářské práce (drobné opravy VZV, stacionárních / horizontálních lisů)
  • různorodá práce – hydraulika, elektrika, mechanika

Nabízíme:

  • stabilní zaměstnání v prosperující firmě
  • garantovaný termín výplat
  • roční prémie (tzv. třináctý plat)
  • příspěvek na dovolenou, stravenkový paušál, příspěvek na životní pojištění, firemní akce
  • hlavní pracovní poměr (ale možno i zkrácený úvazek / brigáda)
  • nástup ihned nebo dle domluvy
  • místo výkonu práce – Svitavy

Kontakt: Pavel Štoudek, tel: 606 617 095